Subaru Motorolie
SP, 0W-20, Jerrycan
| Bruto gewicht [kg] | 4,525 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -58%
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.1H
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.1H |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -95%
SN, A3/B3, MB229.1, 15W-40
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB229.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
- -99%
RENAULT RN0700, PSA B71 2300, VW 501 01 505 00, MB229.3
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0700, PSA B71 2300 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00, MB229.3 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -61%
GF-6A, SP/RC, C2, MB 229.61
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| ACEA specificaties | C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.61, MB 227.61, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1, CHRYSLER MS 90047, CHRYSLER MS 13340 |
| Vrijgave van de fabrikant | FORD WSS-M2C950-A, BMW LL-12 FE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
- -61%
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, GM 6094 M
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, GM 6094 M, GM 4718 M, FORD WSS-M2C961-A1, FORD WSS-M2C946-B1, FORD WSS-M2C946-A, FORD WSS-M2C929-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -63%
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -64%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -61%
C2, PSA B71 2312, 0W-30
| ACEA specificaties | C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2312 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
- -61%
PSA B71 2290, C2, 5W-30
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2290 |
| ACEA specificaties | C2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -99%
BMW 83 21 2 365 935, 83 21 2 405 666, 83 21 2 405 097, MB-Freigabe 227.61
| Fabrieksadvies voor olie | BMW 83 21 2 365 935, 83 21 2 405 666, 83 21 2 405 097 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 227.61, BMW Longlife-12 FE, API SP, ACEA C2, 229.61 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -61%
Renault RN 0710, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, VW 505 00
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, MB-Freigabe 229.3, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -55%
RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, HAVAL, GWM, GM dexos2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511 00, Porsche C40, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3, 229.52, 229.51 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -64%
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 15W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -55%
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 15W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -56%
Wuling, Toyota, Subaru, Nissan
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Jerrycan, Opel GM-LL-B-025, Opel GM-LL-A-025, VW 502 00/505 00
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Opel GM-LL-B-025, Opel GM-LL-A-025 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01 |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 930-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 960-A1, 945-B1, 945-A |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
Jerrycan, Wuling, VW 503 01, VW 505 01
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 503 01, VW 505 01, VW 505 00, VW 506 00, VW 506 01, VW 500 00, VW 502 00, VW 503 00, VW 501 01, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S3, Fiat 9.55535-S1, BMWLonglife-01 FE, BMW Longlife-01, ACEA C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00, VW 504 00/507 00, VW 507 00, Porsche C30, Opel OV0401547-G30, Opel OV0401547-D30, MB Freigabe 229.31, MB Freigabe 229.51, MB Freigabe 229.52, BMW Longlife-04 |
| ACEA specificaties | C3 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -56%
10W-40, API SL, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
- -59%
10W-40, Renault Trucks RLD, MTU Typ 2, MB 229.1
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault Trucks RLD, MTU Typ 2, MB 229.1, MAN M 3275-1, Mack EO-M Plus, ECF-2, Deutz DQC III-10, Cummins CES 20071, CES 20078, CES 20077, CES 20076, CES 20072, Caterpillar ECF-1-a |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault Trucks RLD-2, MB-Freigabe 228.3, Mack EO-N, Global DHD-1, API CI-4/SL, ACEA E7, A3/B4 |
- -63%
15W-40, MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271, Caterpillar TO-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS, MIL-L 2104 E/46152 D, API SJ/CF-4, Allison C4, ACEA A2, B3, E2 |
- -61%
5W-30, VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
- -86%
10W-40, Wuling, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
- -8%
5W-30, Toyota, Suzuki, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Suzuki, Subaru, RN 0710*, Renault RN 0700*, Nissan, Mitsubishi, MB 229.31/229.51, Lexus, Kia, Infiniti, Hyundai, Honda, Fiat 9.55535-S1, Alpine, *Ausnahme |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 226.52, API SP, ACEA C2/C3, 229.52 |
- -63%
5W-20, Jaguar, Land Rover STJLR.03, Ford WSS-M2C 948-B
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Jaguar, Land Rover STJLR.03 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C 948-B, API SN, ACEA C5 |
- -57%
5W-30, IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
- -65%
5W-40, Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10725, 9.55535-Z2, 9.55535-N2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01, API SP, ACEA A3/B4 |
- -62%
10W-60, Fiat 9.55535-H3, API SN, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-H3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -65%
Bevat mineraalolie, Fles, SF, CD
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Bundeltype | Fles |
| API specificaties | SF, CD |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
20W-50, Jerrycan, SF, CD
| Breedte [mm] | 126,0 |
| Lengte [mm] | 244 |
| Hoogte [mm] | 299 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| API specificaties | SF, CD |