Fisker Karma Motorolie
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SP, C3, B71 2297, B71 2290
| Let op de serviceinformatie | |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | B71 2297, B71 2290, FPW9.55535/03 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Subaru, Nissan
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SP, C3, C2, FIAT 9.55535-S3
| Bruto gewicht [kg] | 4,57 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN17, PSA B71 2290, MB229.52 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -63%
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -62%
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2, FIAT 9.55535-S1, 5W-30
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -64%
SP, A5/B5, FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0700, JAGUAR STJLR.03.5003, FORD WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, GM 6094 M
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, GM 6094 M, GM 4718 M, FORD WSS-M2C961-A1, FORD WSS-M2C946-B1, FORD WSS-M2C946-A, FORD WSS-M2C929-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -63%
5W-30, VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
- -86%
5W-30, Toyota, Suzuki, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Suzuki, Subaru, RN 0710*, Renault RN 0700*, Nissan, Mitsubishi, MB 229.31/229.51, Lexus, Kia, Infiniti, Hyundai, Honda, Fiat 9.55535-S1, Alpine, *Ausnahme |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 226.52, API SP, ACEA C2/C3, 229.52 |
- -63%
5W-30, IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
- -65%
- -28%
- -28%
5W-30, Synthetisch, C2, Fles
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ACEA specificaties | C2 |
| Bundeltype | Fles |
5W-30, Jerrycan, Synthetisch, C2
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ACEA specificaties | C2 |
5W-30, Fles, Synthetisch, SN
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
Jerrycan, 5W-30, Synthetisch, SN
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
Vat, 5W-30, Synthetisch, C2
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Hoogte [mm] | 605 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Optioneel | |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ACEA specificaties | C2 |
5W-30, Vat, Synthetisch, C2
| Hoogte [mm] | 880 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Optioneel | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ACEA specificaties | C2 |
Tank, 5W-30, Synthetisch, C2
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Optioneel | |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ACEA specificaties | C2 |
5W-30, Vat, Synthetisch, A5/B5
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| API specificaties | SN, CF |
5W-30, Vat, Synthetisch, SN
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Vat |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 1 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A5/B5 |