Fiat Motorolie
- 1100-1900
- 124
- 125
- 126
- 127
-
Toon minder Toon meer
- 127 Panorama
- 128
- 130
- 131
- 132
- 1400
- 147
- 147 Panorama
- 1500
- 1500-2300
- 1900
- 238/241/242
- 500
- 500 B Giardiniera
- 500 C Giardiniera
- 500X
- 600
- 850
- 850/900
- Albea
- Argenta
- Balilla 508 S
- Balilla 508 Saloon
- Balilla 508 Spider
- Balilla 508 Tourer
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Campagnola
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Dino
- Doblo
- Doblo Mpv
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Fullback
- Grande Punto
- Idea
- Jagst
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Penny
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Ritmo
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C5, Ford WSS-M2C948-B
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C948-B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C5, Ford WSS-M2C948-B
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C948-B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C5, Ford WSS-M2C948-B
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C948-B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
VW TL766-Z, Fles, Nitraat vrij, DOT 4
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL766-Z |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4
| Specificatie | SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ACEA Light Duty C2, PSA B71 2312, PSA B71 2302, FIAT 9.55535-GS1
| Specificatie | ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2312, PSA B71 2302, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty A5/B, VW VWC 53036
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty A5/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036, Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty A5/B, VW VWC 53036
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty A5/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036, Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty A5/B, VW VWC 53036
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA Light Duty A5/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036, Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA Light Duty C5, FIAT 9.55535-DM1, PSA B71 2010, 0W-20
| Specificatie | ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-DM1, PSA B71 2010 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA Light Duty C5, FIAT 9.55535-DM1, PSA B71 2010, 0W-20
| Specificatie | ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-DM1, PSA B71 2010 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA Light Duty C5, FIAT 9.55535-DM1, PSA B71 2010, 0W-20
| Specificatie | ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-DM1, PSA B71 2010 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA Light Duty C5, FIAT 9.55535-DM1, PSA B71 2010, 0W-20
| Specificatie | ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-DM1, PSA B71 2010 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX
| Specificatie | ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX
| Specificatie | ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STELLANTIS FPW9.5553, PSA B71 2297, PSA B71 2290, 5W-30
| Vrijgave van de fabrikant | STELLANTIS FPW9.5553, PSA B71 2297, PSA B71 2290 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STELLANTIS FPW9.5553, PSA B71 2297, PSA B71 2290, 5W-30
| Vrijgave van de fabrikant | STELLANTIS FPW9.5553, PSA B71 2297, PSA B71 2290 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX
| Specificatie | ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX
| Specificatie | ACEA Light Duty C6, ACEA Light Duty C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STELLANTIS FPW9.5553, PSA B71 2297, PSA B71 2290, 5W-30
| Vrijgave van de fabrikant | STELLANTIS FPW9.5553, PSA B71 2297, PSA B71 2290 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3
| Fabrieksadvies voor olie | BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3, Castrol BOT 341, Dia Queen SSTF-1, Pentosin FFL-7 A, Nissan DCT fluid, Castrol BOT 342A, PSA, partnr. 9734 S2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, API Gasoline SN Plus, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.