Fiat Qubo Motorolie
MB 343.0, Jerrycan, Mineraal olie
| Specificatie | MB 343.0 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C5, PSA B71 2010, Bag-in-box
| Specificatie | API SP, ACEA C5, PSA B71 2010 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C5, PSA B71 2010, Vat
| Specificatie | API SP, ACEA C5, PSA B71 2010 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SP, ACEA C5, PSA B71 2010, Kan
| Specificatie | API SP, ACEA C5, PSA B71 2010 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SP, ACEA C5, PSA B71 2010, Vat
| Specificatie | API SP, ACEA C5, PSA B71 2010 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SP, ACEA C5, Fiat 9.55535-DS1, Fiat 9.55535-GS1
| Specificatie | API SP, ACEA C5, Fiat 9.55535-DS1, Fiat 9.55535-GS1, PSA B71 2312 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SP, ACEA C5, Fiat 9.55535-GS1, PSA B71 2312
| Specificatie | API SP, ACEA C5, Fiat 9.55535-GS1, PSA B71 2312, Fiat 9.55535-DS1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A
| Specificatie | API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ILSAC GF-5, MB 229.72, BMW Longlife 14FE+, Ford WSS-M2C962-A1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ILSAC GF-5, ILSAC GF-7A, Chrysler MS-12145, Ford WSS-M2C954-A1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M2C917-A, VW 511.00, VW 505.01, Fiat 9.55535-T2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 502.00, Fiat 9.55535-S2, Renault RN0710, Renault RN0700
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Renault RN0710, VW 502.00, MB 229.51, MB 226.5
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S2, Fiat 9.55535-GH2, MB 229.51, GM dexos 2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA C1, Ford WSS-M2C934 B, JASO DL-1, Fles
| Specificatie | ACEA C1, Ford WSS-M2C934 B, JASO DL-1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5005 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA C1, JASO DL-1, Ford WSS-M2C934 B, Kan
| Specificatie | ACEA C1, JASO DL-1, Ford WSS-M2C934 B |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5005 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, Fiat 9.55535-G1
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, Fiat 9.55535-G1, STJLR 03.5003, Fiat 9.55535-N1, Renault RN0700 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VWC 53036, Ford WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, Renault RN0700
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, Renault RN0700, STJLR 03.5003, Fiat 9.55535-N1, Fiat 9.55535-G1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VWC 53036, Ford WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, STJLR 03.5003
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, STJLR 03.5003, Fiat 9.55535-G1, Renault RN0700, Fiat 9.55535-N1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VWC 53036, Ford WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S1, API SP, Renault RN0700, ACEA C3
| Specificatie | Fiat 9.55535-S1, API SP, Renault RN0700, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, MB 226.52, PSA B71 2290, Fiat 9.55535-S3, Renault RN0710, MB 229.51, MB 229.52 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PSA B71 2290, API SP, MB 229.51, ACEA C3
| Specificatie | PSA B71 2290, API SP, MB 229.51, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, Renault RN0700, Renault RN0710, Fiat 9.55535-S1, MB 226.52, MB 229.52, Fiat 9.55535-S3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Renault RN0700, API SP, PSA B71 2290, ACEA C3
| Specificatie | Renault RN0700, API SP, PSA B71 2290, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, Fiat 9.55535-S3, MB 229.52, MB 226.52, Renault RN0710, MB 229.51, Fiat 9.55535-S1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S1, API SP, MB 229.51, ACEA C3
| Specificatie | Fiat 9.55535-S1, API SP, MB 229.51, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, MB 226.52, Renault RN0700, Renault RN0710, MB 229.52, PSA B71 2290, Fiat 9.55535-S3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 505.01, Fiat 9.55535-GH2, Renault RN0700, VW 505.00
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MB 226.5, VW 502.00, GM dexos 2, Fiat 9.55535-T2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
BMW Longlife-04, Renault RN0700, MB 226.5, Fiat 9.55535-T2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF
| Specificatie | VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF, VW 502.00, ACEA C3, VW 505.00, PSA B71 2296, Renault RN0700 / 071, GM dexos 2, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-30, Fiat 9.55535-DS1, 9.55535-GS1, Peugeot Citroen (PSA
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-DS1, 9.55535-GS1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Peugeot Citroen (PSA, ACEA C2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, HAVAL, GWM, GM dexos2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511 00, Porsche C40, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3, 229.52, 229.51 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.