Fiat Qubo Motorolie
Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.31, VW 505.01
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API SP, ACEA C5, PSA B71 2010, Fles
| Specificatie | API SP, ACEA C5, PSA B71 2010 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 505.01, Performance level:, ACEA C3, API SN
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00/505.01, Ford M2C917-A |
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C962-A1, MB 229.72, Fiat 9.55535-GSX, Ford WSS-M2C954-A1
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C917-A, BMW Longlife-04, Fiat 9.55535-T2, MB 226.5
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
0W-20, PSA B71 2010, API SP, ACEA C6
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | PSA B71 2010, API SP, ACEA C6, ACEA C5 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002, Ford WSS-M2C 950 A |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
0W-20, PSA B71 2010, API SP, ACEA C6
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | PSA B71 2010, API SP, ACEA C6, ACEA C5 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, MB 229.31, SN, C3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.31 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 0,976 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, VW 511 00, Porsche C40
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511 00, Porsche C40, FIAT 9.55535-S2, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW G 052 171 70W-75, GL-4 (synth) 75W-80, VW G 060 726 SAE 75W, VW G 052 726 SAE 75W
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, VW 511 00, Porsche C40
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511 00, Porsche C40, FIAT 9.55535-S2, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vat, 5W-40, MB 229.51, BMW Longlife-04
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 229.51, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00/505.01, Ford M2C917-A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM dexos 2, VW 511.00, VW 505.01, MB 229.51
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SP, C3, OV 040 1547 - G40, OV 040 1547 - D40
| Bruto gewicht [kg] | 0,973 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | OV 040 1547 - G40, OV 040 1547 - D40 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB 229.52, MB 226.5, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2, VW TL 52 146
| DIN / ISO | ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 52 146, VW G 002 000, VW G 00 4000, PSA Total Fluide LDS, PSA Total Fluide DA, PSA S71 2710, DS (CAPSA) 99 7969, DS (CAPSA) 9730 A5, DODGE MS 11655, CITROEN H 50126, CITROEN 9979-A1, CITROEN 9979 A4, CITROEN 99 7969, CITROEN 9735-EJ, CITROEN 9730 A5, CHRYSLER MS 5931, CHRYSLER MS 11655, CHRYSLER MS 10838, CHRYSLER 68088485AA, CHRYSLER 05127381AB, CHEVRON PSF 9109, CASTROL CHF, BMW 83 29 0 429 576, BMW 82 11 1 468 041, BMW 82 11 0 148 132, BMW 81 22 9 407 758, BMW 54 34 7 117 733, BMW 54 34 0 394 395, BMW 54 34 0 392 235, BENTLEY TH 5000, BENTLEY RH 5000, AGIP CHF |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-T2, GM dexos 2, VW 502.00, MB 226.5
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, OV 040 1547 - G40, OV 040 1547 - D40
| Bruto gewicht [kg] | 4,565 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | OV 040 1547 - G40, OV 040 1547 - D40 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB 229.52, MB 226.5, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, FIAT 9.55535-S3
| Bruto gewicht [kg] | 0,974 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN17, PSA B71 2290, MB229.52 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCC RBS0-2AE |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72, MB 229.71, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Fiat 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145 |
| Specificatie | JLR STJLR.03.5006, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-17 FE+, API SP RC, ACEA C6, ACEA C5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, API SP, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025, GM LL-A-025 |
| Specificatie | Renault RN0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A
| Specificatie | API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, Renault RN 17 FE, C5, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17 FE |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.