Fiat Barchetta Motorolie
Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, API CF, ACEA A5/B5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53036, STJLR.03.5003 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WSS-M2C917-A, GM-LL-B-025, GM-LL-A-025, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C917-A, GM-LL-B-025, GM-LL-A-025, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA C3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, GM dexos2 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, API SL, API SJ, ACEA C2
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | API SL, API SJ, ACEA C2, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SN, API SL, API SJ, ACEA C2, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377, MB-Approval 229.61, DTFR 15D100 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, API SL, API SJ, ACEA C3
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API SQ, API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-S3, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API SP, API SN Plus, API SN
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, API CF, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53036, STJLR.03.5003 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, API SP, API SN Plus, API SN
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, API SN Plus, API SN, API SM
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Specificatie | API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B3 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C917-A, GM-LL-B-025, GM-LL-A-025, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, GM dexos2 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MB 229.1, AVTOVAZ, API SL/CF, ACEA A3/B3
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1, AVTOVAZ |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL/CF, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300
| Bruto gewicht [kg] | 18,1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-S1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA C3, ACEA C2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.52, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31 |
| Specificatie | API SL, API SJ, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
- -25%
- -25%
- -25%
- -25%
VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991, Porsche A40, PSA B71 2296, Renault RN 0700, Renault RN 0710, MB 229.5, MB 226.5, Chrysler MS 10725 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B3, A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, VOITH 55.6335.32
| Bruto gewicht [kg] | 0,964 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D, VOITH 55.6335.32, MB 236.7, MAN Type 339 Z1, MAN Type 339 V1, GM DEXRON II D, CATERPILLAR TO-2, ALLISON TRANSM. C-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%