×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Thalia Lambda-sonde
Lambda-sonde NTK 7858
Sprongsonde, Verwarmd
7858
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 380 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 129,70
€ 129,70
Tijdelijk uitverkocht
€ 105,50
€ 105,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 170,48
€ 170,48
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95604
Sprongsonde, Verwarmd
95604
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 133,58
€ 112,22
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95686
Sprongsonde, Rond
95686
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 144,93
€ 144,93
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21487-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES21487-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
€ 131,89
€ 39,57
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505326
Regelsonde
2505326
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
€ 82,13
€ 74,74
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00014
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Verwarmd
LBS00014
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 460 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 490 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 64,53
€ 64,53
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00094
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00094
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 458 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 488 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,43
€ 72,43
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00096
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00096
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 452 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 480 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 65,16
€ 65,16
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00101
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00101
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00102
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00102
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 470 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 64,34
€ 64,34
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81014
034906265F, Verwarmd
81014
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 034906265F |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 39,42
€ 39,42
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81014E
OE EQUIVALENT, Verwarmd
81014E
| Voor OE nummer | 037906265 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 53,57
€ 40,72
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81093
Regelsonde, Ovaal
81093
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 7700273715 |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 53,75
€ 53,75
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81099
Diagnosesonde, Regelsonde, Ovaal
81099
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 7700103504 |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81503
Onverwarmd, 2269000QAA, Ovaal
81503
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 2269000QAA |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 110,19
€ 110,19
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81503E
Onverwarmd, OE EQUIVALENT
81503E
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 4408954 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 75,00
€ 75,00
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81504
Verwarmd, 1628SW
81504
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628SW |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,96
€ 102,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81504E
Verwarmd, 00001628SW, OE EQUIVALENT
81504E
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 00001628SW |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 57,33
€ 55,03
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81515
021906265N, M 18x1,5, Verwarmd
81515
| Voor OE nummer | 021906265N |
| Buitendraad [mm] | M 18x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 73,51
€ 73,51
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81579
Verwarmd, 226A47260R
81579
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A47260R |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 117,66
€ 117,66
Tijdelijk uitverkocht
€ 97,03
€ 97,03
Tijdelijk uitverkocht
€ 97,22
€ 42,77
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00234
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00234
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 412 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 440 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 92,09
€ 92,09
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken