Renault Express Lambda-sonde
Universeel, Verwarmd, evt. stekkeraansluiting aanpassen, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 104 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal contacten | 4 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 680 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -51%
Onverwarmd, Universal 77002
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 2 |
| Technisch informatienummer | Universal 77002 |
- -58%
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77003
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 3 |
| Technisch informatienummer | Universal 77003 |
- -60%
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77003
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 450 |
| Technisch informatienummer | Universal 77003 |
- -56%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal leidingen | 3 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Onverwarmd, 77 00 860 246
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 77 00 860 246 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, 77 00 872 820
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 77 00 872 820 |
| Lengte [mm] | 270 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, 77 00 854 148
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 77 00 854 148 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 455 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 345 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, 0K2A1-18-861, M18 x 1,5
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 0K2A1-18-861 |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
- -65%
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, 497 003
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 003 |
497 002, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 002 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, 497 005
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 005 |
497 005, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 005 |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 200 |
497 001, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 001 |
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 175 |
- -69%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 3 |
- -63%
Sprongsonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 2 |
- -13%
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 480 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 730 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, blauw, Regelsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 530 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Planarsonde, 226902746R
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 226902746R |
| Kabellengte [mm] | 450 |
035906265B, Uitlaatbocht, Regelsonde, Onverwarmd
| Voor OE nummer | 035906265B |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Aantal contacten | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Onverwarmd |
- -8%
Onverwarmd, Regelsonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 5963516 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 1 |
Onverwarmd
| Voor OE nummer | 7701068472 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
MD129183, OE EQUIVALENT, Onverwarmd
| Voor OE nummer | MD129183 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
Onverwarmd
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 64393 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 2 |
034906265F, Verwarmd
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 034906265F |
| Lambdasonde | Verwarmd |
OE EQUIVALENT, Verwarmd
| Voor OE nummer | 037906265 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
- -24%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 466016355088 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 3 |