Renault Espace Lambda-sonde
M18 x 1,5, Verwarmd, 82004-61432
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 82004-61432 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Schroefdraad vooraf ingevet, 010 542 41 18, Ovaal, zwart
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 010 542 41 18 |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 430 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, 96 230 003
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 96 230 003 |
| Lengte [mm] | 620 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Wit |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 400 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, M18x1,5, Ovaal
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 478 |
| Versie | ZR PLANAR |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, 82 00 036 542, M18 x 1,5
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 82 00 036 542 |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Versie | ZR PLANAR |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, 77 00 854 148
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 77 00 854 148 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 455 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 345 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, 77 00 870 827
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 77 00 870 827 |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 170 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 370 |
Schroefdraad vooraf ingevet, voor katalysator
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, D-vorm
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 555 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Hoekig
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, Verwarmd, Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 514 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde, voor katalysator
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, 0K2A1-18-861, M18 x 1,5
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 0K2A1-18-861 |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Vingersonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Vingersonde |
| Voor OE nummer | V99760001 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 350 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
035906265B, Uitlaatbocht, Regelsonde, Onverwarmd
| Voor OE nummer | 035906265B |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Aantal contacten | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Onverwarmd |
- -8%
Onverwarmd, Regelsonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 5963516 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 1 |
034906265F, Verwarmd
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 034906265F |
| Lambdasonde | Verwarmd |
OE EQUIVALENT, Verwarmd
| Voor OE nummer | 037906265 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
- -24%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 466016355088 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 3 |
Verwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 7700746375 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, DAC6907
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | DAC6907 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 3 |
- -3%
Verwarmd, 16289V, rechthoekig, wit
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 16289V |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -4%
Verwarmd, 16289A, rechthoekig, wit
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 16289A |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde, 2269000Q1K, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1K |
| Lengte [mm] | 510 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, 22693EY00A, Na katalysator, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 22693EY00A |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 370 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Onverwarmd, 2269000QAA, Ovaal
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 2269000QAA |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Onverwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 4408954 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |