×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Captur Lambda-sonde
Lambda-sonde Meat Doria 81791
Planarsonde
81791
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 8200771294 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 105,85
€ 105,85
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81791E
Planarsonde, 2269000Q1F, OE EQUIVALENT
81791E
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1F |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 66,03
€ 66,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81872
Breedband-lambdasonde, 226A47292R
81872
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 226A47292R |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 135,25
€ 135,25
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81902
Breedband-lambdasonde
81902
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 0105424118 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 162,30
€ 162,30
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81902E
Breedband-lambdasonde, A0105424118, OE EQUIVALENT
81902E
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | A0105424118 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 107,50
€ 107,50
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81984
226A47453R
81984
| Voor OE nummer | 226A47453R |
| Aantal contacten | 5 |
| Totale lengte [mm] | 325 |
€ 185,73
€ 185,73
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 94204
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
94204
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 431 |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 176,43
€ 121,74
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 95532
Verwarmd, Sprongsonde
95532
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 123,95
€ 91,73
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00021
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00021
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 536 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 565 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 109,38
€ 109,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00022
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00022
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 326 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 355 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 125,08
€ 125,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00059
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Planarsonde
LBS00059
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,15
€ 57,15
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00431
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, M18X1.5mm
LBS00431
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 461 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 490 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 65,65
€ 65,65
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 92752
Verwarmd, Sprongsonde
92752
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 116,04
€ 91,67
- -21%
Tijdelijk uitverkocht