Renault 9 Lambda-sonde
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Breedband-lambdasonde, M 18, Met hitteafschermingsbuis
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
| Totale lengte [mm] | 428 |
- -69%
- -65%
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 2,1 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 414 |
| Kabellengte [mm] | 414 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -65%
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 555 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 560 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 008
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 3 |
- -63%
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 420 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 420 |
- -9%
Onverwarmd, Regelsonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 5963516 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 1 |
Breedband-lambdasonde, 2269000Q1K, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1K |
| Lengte [mm] | 510 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 2269000Q1L, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1L |
| Lengte [mm] | 414 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, 22693EY00A, Na katalysator, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 22693EY00A |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 370 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde, 226A0BV81A
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 226A0BV81A |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258030313 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 8200771294 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, 2269000Q1F, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1F |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde, 226A47292R
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 226A47292R |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 0105424118 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde, A0105424118, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | A0105424118 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde, 226A41772R
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 226A41772R |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
Breedband-lambdasonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 0258030336 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
M18 x 1,5, Verwarmd, 82004-61432
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 82004-61432 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Sprongsonde, Rond
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
Planarsonde, 226902746R
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 226902746R |
| Kabellengte [mm] | 450 |
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 420 |
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 497 |
Diagnosesonde, Na katalysator
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 505 |