×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot Partner Origin Mpv Lambda-sonde
Lambda-sonde Meyle 11-14 803 0010
Planarsonde
11-14 803 0010
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 178,20
€ 33,86
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00084
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Planarsonde
LBS00084
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 395 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 425 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 61,06
€ 61,06
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00311
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00311
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 685 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 615 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 715 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 58,43
€ 58,43
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00422
Met siliconenisolatie, wit, Vingersonde, Verwarmd
LBS00422
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 570 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 600 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 56,83
€ 56,83
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95604
Sprongsonde, Verwarmd
95604
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 133,58
€ 112,22
- -16%
Tijdelijk uitverkocht