Volkswagen Knipperlicht
- 1500/1600
- 181
- 411/412
- Amarok
- Arteon
-
Toon minder Toon meer
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
- Beetle
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- K70
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Passat B1
- Phaeton
- Polo
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
- XL1
Certified Quality, Links, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,54 |
| Breedte [cm] | 14,54 |
| Lengte [cm] | 41,21 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,54 |
| Breedte [cm] | 14,54 |
| Lengte [cm] | 41,21 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 12,12 |
| Lengte [cm] | 23,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 12,12 |
| Lengte [cm] | 23,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 6,36 |
| Lengte [cm] | 6,36 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 6,36 |
| Lengte [cm] | 6,36 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
Certified Quality, Links, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Stofvanger, Links, Oranje
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 9,39 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Stofvanger, rechts, Oranje
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 9,39 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Stofvanger, Links, P21W
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 9,39 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Stofvanger, rechts, P21W
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 9,39 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Stofvanger, Links, PY21W
| Hoogte [cm] | 8,49 |
| Breedte [cm] | 10,61 |
| Lengte [cm] | 13,33 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Stofvanger, rechts, PY21W
| Hoogte [cm] | 8,49 |
| Breedte [cm] | 10,61 |
| Lengte [cm] | 13,34 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Stofvanger, Links, H21W
| Hoogte [cm] | 6,37 |
| Breedte [cm] | 10,61 |
| Lengte [cm] | 32,12 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lamptype | H21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Stofvanger, rechts, H21W
| Hoogte [cm] | 6,37 |
| Breedte [cm] | 10,61 |
| Lengte [cm] | 32,12 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lamptype | H21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Stofvanger, Links, H21W
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 7,27 |
| Lengte [cm] | 28,49 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lamptype | H21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, Stofvanger, rechts, H21W
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 7,27 |
| Lengte [cm] | 28,49 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lamptype | H21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, W3W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | W3W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Componentennummer | BSG 60-810-009 |
Rechts voor, Buitenspiegel, wit, BSG 60-916-001
| Inbouwplaats | Rechts voor, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Componentennummer | BSG 60-916-001 |
Geel, Transparent, Voor, inbouw aan zijkant
| Gewicht [kg] | 0 |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Voor spiegelverwarming |
| Componentennummer | BSG 90-810-001 |
Inbouw aan zijkant, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-002 |
Inbouw aan zijkant, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-003 |
Inbouw aan zijkant, Rookgrijs, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-004 |
Inbouw aan zijkant, ECE, E1 52636, W5W
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Controleteken | ECE, E1 52636 |
| Lamptype | W5W |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Componentennummer | BSG 90-810-005 |
Inbouw aan zijkant, Rookgrijs, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-006 |
Inbouw aan zijkant, Rookgrijs, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-007 |
Rechts, ECE, E1 42787, P21W
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Controleteken | ECE, E1 42787 |
| Lamptype | P21W |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Componentennummer | BSG 90-810-008 |
Links, ECE, E1 42787, P21W
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Links |
| Controleteken | ECE, E1 42787 |
| Lamptype | P21W |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Componentennummer | BSG 90-810-009 |
Rechts, Zonder gloeilampen, Transparant, BSG 90-810-015
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Componentennummer | BSG 90-810-015 |
Links, Zonder gloeilampen, Transparant, BSG 90-810-016
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Componentennummer | BSG 90-810-016 |
Rechts, Zonder gloeilampen, Oranje, BSG 90-810-017
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Componentennummer | BSG 90-810-017 |