Volkswagen Knipperlicht
- 1500/1600
- 181
- 411/412
- Amarok
- Arteon
-
Toon minder Toon meer
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
- Beetle
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- K70
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Passat B1
- Phaeton
- Polo
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
- XL1
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -26%
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -26%
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, chroom
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -45%
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, zwart
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -59%
Buitenspiegel rechts, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -35%
Buitenspiegel links, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -35%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -67%
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -65%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -11%
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -11%
SIDE ASSIST LAMP LINKS
| Artikelnummer paar | 5747912 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dodehoekassistent |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
SIDE ASSIST LAMP RECHTS
| Artikelnummer paar | 5747911 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dodehoekassistent |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 5747915 |
- -70%
VOORPINKLICHT L. In Voorbumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Kleur | Donker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5806908 |
- -70%
VOORPINKLICHT L.
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5817906 |
- -70%
Links voor, wit, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5834906 |
- -18%
Rechts voor, wit, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5834905 |
- -18%
Links voor, wit, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5834908 |
- -18%
Rechts voor, wit, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5834907 |
- -17%
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Artikelnummer paar | 5847916 |
- -70%
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Artikelnummer paar | 5847915 |
- -70%
ZIJLICHT VOOR L.& R., Rechthoekig Oranje Voor wagens zonder knipperlicht in spiegel
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Vorm | Rechthoekig |
| Optioneel | |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
- -70%
Inbouw aan zijkant, geel, LED, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Passat B8 |
- -62%
Inbouw aan zijkant, geel, LED, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Golf VII |
- -48%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
- -67%
2 x 2,8 mm, 3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt
| Gewicht [g] | 29 |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm, 3 x 6,3 mm |
| Diepte [mm] | 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 + 5 |
- -55%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 |
- -65%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
- -68%
Links, P21W, Zonder lamphouder, geel
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 82700105 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -57%