Volkswagen Sharan Knipperlicht
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 431-1525L-UE-Y |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Modeljaar vanaf | 1995 |
| Modeljaar tot | 1998 |
| Vorm | Ovaal |
- -60%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Vorm | Ovaal |
- -60%
Aan beide zijden, LED, Paar, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -31%
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 17,88 |
| Lengte [cm] | 27,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 17,88 |
| Lengte [cm] | 27,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 20,30 |
| Breedte [cm] | 9,50 |
| Lengte [cm] | 12,80 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Aan beide zijden, Rookgrijs, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Rookgrijs, Transparent |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Transparent, Buitenspiegel links, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080206 |
Transparent, Buitenspiegel rechts, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080205 |
Transparent, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
Rookgrijs, Buitenspiegel links, LED, met optisch wiseffect
| Kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 053-10-852SD |
- -39%
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, LED, 053-10-853
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 053-10-853 |
- -38%
Aan beide zijden, Wy5W, Zonder gloeilamp, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -66%