Volkswagen Sharan Knipperlicht
Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9207337 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6202128 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6202136 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6201128 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -43%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Rookgrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -47%
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -25%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest, Met zijlicht
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
- -29%
Electrisch, voor voertuigen met trekhaak
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Paar, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Transparant, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
Aan beide zijden, LED, met optisch wiseffect, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen zonder trekhaak
| Werkwijze | Electrisch |
| Breedte [mm] | 30,5 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 30,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
- -19%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, chroom, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -39%
ECE-getest, Elektrisch, Gestekt, Met houder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aanhangwagen |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1(6)x21W+5 EP |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Elektrisch, Gestekt, voor aanhangwagen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Afbeelding in acht nemen | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aanhangwagen |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1(6)x21W EP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Rookgrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -43%
Buitenspiegel, rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Productiedatum vanaf | 09.1995 |
| Productiedatum tot | 08.2015 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Wy5W, Zonder gloeilamp, Transparent
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Productiedatum vanaf | 05.1997 |
| Productiedatum tot | 06.2010 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -44%
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -48%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 |
- -65%
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 710311325006 |
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 710311325005 |