Volkswagen Golf Knipperlicht
O.E. (Original), rechts, Links, Rookgrijs
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
O.E. (Original), rechts, Links, Rookgrijs
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
O.E. (Original), rechts, Links, Zonder lamphouder
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Geel, ORIGINAL, OEM, Achteras links
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar tot | 1997 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -59%
Geel, ORIGINAL, OEM, Achteras links
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar tot | 1997 |
| Artikelnummer paar | 2276-03 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -59%
Geel, ORIGINAL, OEM, rechts
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Rechts, Buitenspiegel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -60%
Interieur, voor voertuigen met park distance control, Akustisch
| Inbouwplaats | Interieur |
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
| Informatieoverdracht | Akustisch |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Inbouw aan zijkant, geel, LED, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Golf VII |
- -7%
Inbouw aan zijkant, geel, LED, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | LED |
| Behuizingskleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Dynamic Mirror Indicator for VW Golf VI |
- -10%
2 x 2,8 mm, 3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt
| Gewicht [g] | 29 |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm, 3 x 6,3 mm |
| Diepte [mm] | 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 + 5 |
- -55%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
- -68%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, Transparent
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Buitenspiegel links, LED, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Behuizingskleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 72183 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Geel, Buitenspiegel rechts, Met lamphouder, Met LED
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Behuizingskleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 72182 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9231331 |
- -34%
Rechts voor, Links voor, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -58%
Rechts voor, Links voor, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -55%
Rookgrijs, Buitenspiegel links, LED, met optisch wiseffect
| Kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 053-10-852SD |
- -39%
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, LED, 053-10-853
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 053-10-853 |
- -38%
Aan beide zijden, Wy5W, Zonder gloeilamp, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -66%
Aan beide zijden, Wy5W, Zonder gloeilamp, Oranje
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -65%
Transparent, Buitenspiegel links, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080206 |
Transparent, Buitenspiegel rechts, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080205 |
Geel, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
Transparent, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
Links voor, wit, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
- -65%
Rechts voor, wit, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
- -65%
Links voor, Transparent
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
- -65%
Rechts voor, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
- -65%
Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | LED |
- -65%
Certified Quality, rechts, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,60 |
| Lengte [cm] | 7,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Interieur, voor voertuigen met park distance control, Akustisch
| Inbouwplaats | Interieur |
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
| Aantal contacten | 2 |
| Informatieoverdracht | Akustisch |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |