Volkswagen Golf Knipperlicht
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts, Met sierlijst
| Hoogte [cm] | 22,1 |
| Breedte [cm] | 7,6 |
| Lengte [cm] | 19,1 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Styling | Met sierlijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts, met instapverlichting
| Hoogte [cm] | 22,1 |
| Breedte [cm] | 7,6 |
| Lengte [cm] | 19,1 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdekking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 19,7 |
| Breedte [cm] | 5 |
| Lengte [cm] | 7,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 19,7 |
| Breedte [cm] | 5 |
| Lengte [cm] | 7,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, rechts, LED
| Kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, rechts, LED
| Kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, LED, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Zwart |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, 5 jaar garantie of max. 75.000 km, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
| Aantal contacten | 2 |
| Informatieoverdracht | Akustisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Transparent, Gloeilampfitting, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Gloeilampfitting, W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Productiedatum vanaf | 03.1995 |
| Productiedatum tot | 08.2010 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenspiegel, wit, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.1995 |
| Productiedatum tot | 08.2015 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenspiegel, wit, LED
| Inbouwplaats | Links, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.1995 |
| Productiedatum tot | 08.2015 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Productiedatum vanaf | 09.1995 |
| Productiedatum tot | 08.2015 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparent, Aan beide zijden, Wy5W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Productiedatum vanaf | 10.1998 |
| Productiedatum tot | 06.2017 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenspiegel, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Links, Buitenspiegel |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenspiegel, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Buitenspiegel |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Wy5W, Zonder gloeilamp, Transparent
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Productiedatum vanaf | 05.1997 |
| Productiedatum tot | 06.2010 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Productiedatum vanaf | 05.1997 |
| Productiedatum tot | 06.2010 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | LED |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | LED |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | LED |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | LED |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Buitenspiegel links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, Zonder gloeilampen
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047739 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Elektrisch, Gestekt, voor aanhangwagen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Afbeelding in acht nemen | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor aanhangwagen |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1(6)x21W EP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Rookgrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Aan beide zijden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 441-1606L-UE-Y |
- -8%
Aan beide zijden, LED, met optisch wiseffect, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Met afdekking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdekking |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen zonder trekhaak
| Werkwijze | Electrisch |
| Breedte [mm] | 30,5 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 30,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
- -19%
Buitenspiegel links, ECE-getest, Met zijlicht
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
- -32%