Peugeot 508 Sw Fuseekogel
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, M10x1,5
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M14x1.5, Geschroefd
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 58 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 3 x M12X30, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 16,6 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M12X30 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, 3 x M12
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M12 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras onderaan, 3 x M12X30, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M12X30 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, M42x1.5mm
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat 2 | M42x1.5mm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 27 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links, Vooras rechts, Buiten
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts, Buiten |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, M14X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 58,5 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -33%
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, M10 x 1,5, Vooras rechts, Onder
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
- -70%
M12 x 1,25, M14 x 1,5, Vooras rechts, Onder
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Bundeltype | Box |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Flensgat diameter [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, 38019 01
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38019 01 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan, M14x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M42x1.5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, Vooras links en rechts, M42x1,5, met synthetisch vet
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Lengte [mm] | 74,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Schroefdraadmaat | M42x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
- -43%
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,500 |
- -66%
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,704 |
- -51%
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 1,100 |
- -45%
Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Aantal gaten | 3 |
| Lengte [mm] | 113,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [kg] | 0,850 |
- -46%
Onder, Vooras rechts, Vooras links, Met moer
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Onder, Vooras rechts, Vooras links, M14 x 1,5
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Geschroefd
| Aantal gaten | 3 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 21,3, 16,6 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -68%