×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Corsa Fuseekogel
Fuseekogel Vaico V25-9504
Vooras onderaan
V25-9504
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
€ 8,02
€ 13,08
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Vaico V25-9505
Vooras, Onder, Met toebehoren
V25-9505
| Inbouwplaats | Vooras, Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
€ 14,14
€ 20,65
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Vaico V25-9580
Vooras rechts, Vooras links, met montage-/bevestigingsmateriaal
V25-9580
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
€ 7,41
€ 12,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,60
€ 12,56
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Delphi Diesel TC242
Pinch Bolt 15mm
TC242
| Lengte [mm] | 133 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 15mm |
€ 34,90
€ 13,61
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Delphi Diesel TC251
Pinch Bolt 15mm
TC251
| Lengte [mm] | 152 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 15mm |
€ 38,50
€ 16,55
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 38,50
€ 14,24
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Delphi Diesel TC796
Pinch Bolt 15mm
TC796
| Lengte [mm] | 150 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 15mm |
€ 42,37
€ 16,95
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Corteco 49395714
Onder, Vooras links, Vooras rechts
49395714
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Diameter [mm] | 15 |
€ 80,90
€ 28,31
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 50,29
€ 21,62
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Corteco 49399012
Onder, Vooras links, Vooras rechts
49399012
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Diameter [mm] | 17 |
€ 43,81
€ 18,84
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Corteco 49399175
Vooras links, Vooras rechts, Met schroeven
49399175
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
€ 53,53
€ 21,42
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,41
€ 18,65
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Corteco 49399327
Vooras links, Vooras rechts
49399327
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Diameter [mm] | 17 |
€ 52,78
€ 25,34
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Corteco 49399594
Vooras, Met schroeven
49399594
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
€ 57,43
€ 22,40
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,30
€ 15,25
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Sasic 9005248
Onder, Vooras
9005248
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 1047798 |
| Diameter [mm] | 17 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
€ 21,78
€ 21,56
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Sasic 9005249
Onder, Vooras
9005249
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 1047797 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
€ 37,15
€ 27,87
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Sasic 9005252
Onder, Vooras
9005252
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 90444294 |
| Diameter [mm] | 15 |
€ 42,37
€ 25,00
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,38
€ 18,92
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Sasic 9005542
Onder, Vooras
9005542
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 1603202 |
| Diameter [mm] | 15 |
€ 60,86
€ 31,04
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Blue Print ADZ98618
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
ADZ98618
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 11 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
€ 32,80
€ 26,24
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Topran 206 105
Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
206 105
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
€ 36,43
€ 13,48
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Topran 207 673
Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
207 673
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
€ 45,00
€ 17,54
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken