×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Fuseekogel
Terug naar Fuseekogel
Modellen
- 100 Nx
- 180 Sx
- 200 Sx
- 240/260
- 280 Zx
-
Toon minder Toon meer
- 300 Zx
- 300Zx
- 350 Z
- Almera
- Armada
- Bluebird
- Cab Star
- Cefiro
- Cherry
- Cube
- Interstar
- Juke
- King Cab
- Kubistar
- Laurer
- Leaf
- Maxima
- Micra
- Murano
- Navara
- Note
- Np 300
- Nt 400
- Nv 200
- Nv 300
- Nv 400
- Pathfinder
- Pixo
- Prairie
- Primastar
- Primera
- Pulsar
- Qashqai
- Rogue
- Sentra
- Serena
- Silvia
- Skyline
- Stanza
- Sunny
- Terrano
- Terrano Regulus
- Tiida
- Titan
- Trade
- Urvan
- Vanette
- Violet
- X-Trial
×
Fuseekogel Ackoja A38-9505
Onder, Vooras rechts, Vooras links, M 14x1,5 mm
A38-9505
| Lengte [mm] | 41,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 mm |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
€ 30,71
€ 30,71
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Ackoja A38-9518
Onder, Vooras rechts, Vooras links, M 12x1,5 mm
A38-9518
| Lengte [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
€ 19,92
€ 19,92
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Ackoja A38-9521
Onder, Vooras rechts, Vooras links, M 18x1,5 mm
A38-9521
| Buitendiameter [mm] | 52,2 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met splitpennen, met kroonmoeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
€ 31,24
€ 31,24
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Ackoja A38-9527
Vooras rechts, Onder, V38-9529
A38-9527
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Artikelnummer paar | V38-9529 |
€ 25,13
€ 25,13
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Ackoja A38-9529
Vooras links, Onder, V38-9527
A38-9529
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Artikelnummer paar | V38-9527 |
€ 26,80
€ 26,80
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,76
€ 32,34
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel FAG 825 0227 10
Samengeperst
825 0227 10
| Diameter [mm] | 38,2 |
| Conusafmeting [mm] | 14,8 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
€ 21,49
€ 18,91
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
€ 39,58
€ 39,58
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel TRW JBJ1068
1:6, Buiten, Onder, Vooras rechts
JBJ1068
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 68,5 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter [mm] | 18,9 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,9 |
| Artikelnummer paar | JBJ1069 |
€ 45,98
€ 22,07
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel TRW JBJ1069
1:6, Buiten, Onder, Vooras rechts
JBJ1069
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 68,5 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter [mm] | 18,9 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,9 |
| Artikelnummer paar | JBJ1068 |
€ 45,98
€ 22,07
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel TRW JBJ177
1:6, M12x1.25, Met toebehoren
JBJ177
| Lengte [mm] | 68,5 |
| Conushelling | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
€ 39,02
€ 16,40
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel TRW JBJ178
1:6, M12x1.25
JBJ178
| Conushelling | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
€ 71,75
€ 71,75
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel TRW JBJ180
1:6, M14x1.5, Met toebehoren
JBJ180
| Lengte [mm] | 77,5 |
| Conushelling | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
€ 39,93
€ 22,76
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel TRW JBJ327
1:8, Buiten, Vooras links, Onder
JBJ327
| Conushelling | 1 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links, Onder, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
€ 48,40
€ 37,27
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel TRW JBJ408
1:5, Buiten, Onder, Vooras rechts
JBJ408
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
€ 82,28
€ 41,96
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel TRW JBJ724
1:8, M18x1.5, Met toebehoren
JBJ724
| Conushelling | 1 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
€ 53,13
€ 24,44
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel TRW JBJ743
Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links, 54525EB30A
JBJ743
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54525EB30A, 54524EB30A, 54525EB300, 54524EB300 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
€ 43,56
€ 30,06
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel TRW JBJ825
M18x1.5, Met toebehoren
JBJ825
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
€ 79,64
€ 46,20
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken