Nissan Interstar Fuseekogel
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 22mm
| Lengte [mm] | 49,6 |
| Breedte [mm] | 49,6 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 22mm |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 55 |
| Breedte [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5, TC2671
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Artikelnummer paar | TC2671 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 24mm
| Lengte [mm] | 49 |
| Breedte [mm] | 49 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 24mm |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5, TC2370
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Artikelnummer paar | TC2370 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras onderaan
| Inbouwdiameter [mm] | 24 |
| Totale hoogte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Diameter [mm] | 43,4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Onder, Aan beide zijden |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Bovenaan, Aan beide zijden |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Vooras bovenaan, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts, Vooras bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 7701056969 |
| Diameter [mm] | 22 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Vooras
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Voor OE nummer | 7700312851 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 7701070154 |
| Diameter [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor driehoeksdraagarm
| Conusafmeting [mm] | 16,2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor driehoeksdraagarm
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Boutdiameter [mm] | 24 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met rechtse schroefdraad
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met linkse schroefdraad
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met toebehoren
| Lengte [mm] | 50 |
| Diameter [mm] | 49 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Bovenaan, Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Buiten, Bovenaan, Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -47%
Met rechtse schroefdraad, M16x1,5, M45x1,5
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M45x1,5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M16X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M16X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 23,1 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -39%
Box, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 49,6 |
| Diameter [mm] | 22 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -45%
Box, M14X1.5, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 45,4 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -42%
Vooras bovenaan, Buiten, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, MM14x1,5R
| Inbouwplaats | Vooras bovenaan, Buiten |
| Diameter [mm] | 45,4 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14x1,5R |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | R10114 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras onderaan, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, R10082
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Diameter [mm] | 43,4 |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | R10082 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras onderaan, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, R10082
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Diameter [mm] | 43,3 |
| Conusafmeting [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | R10082 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras bovenaan, Binnen
| Inbouwplaats | Vooras bovenaan, Binnen |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16x1,5mm, voor driehoeksdraagarm, M45x1,5mm, SBJ-10057
| Schroefdraadmaat | M16x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat 2 | M45x1,5mm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10057 |
- -43%
M16x1,5mm, voor driehoeksdraagarm, M45x1,5mm, SBJ-10056
| Schroefdraadmaat | M16x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat 2 | M45x1,5mm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10056 |
- -43%
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.