Mitsubishi Fuseekogel
Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15,9 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1:8, M14x1.5, Met toebehoren
| Conushelling | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1:8, M16x1.5, Met toebehoren
| Conushelling | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-3009
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-3009 |
- -43%
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-3008
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-3008 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 41 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 47 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-5507
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-5507 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-5506
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-5506 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 84 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 102 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
20mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40,7 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | 20mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-5524
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-5524 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
17.9mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 39,9 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | 17.9mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Onder, voor driehoeksdraagarm, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | ADC48610 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, Onder
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 19,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.