×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mitsubishi Fuseekogel
Fuseekogel Vaico V30-1762
M12 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
V30-1762
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
€ 10,51
€ 16,72
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Vaico V52-0094
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links
V52-0094
| Gewicht [kg] | 0,3225 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
€ 16,19
€ 16,19
Tijdelijk uitverkocht
€ 50,29
€ 21,62
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 51,10
€ 19,93
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel FAG 825 0085 10
M14x1,5A, M16x1,5A
825 0085 10
| Conusafmeting [mm] | 19,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5A |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5A |
€ 46,28
€ 37,96
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Kavo Parts SBJ-3011
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
SBJ-3011
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
€ 32,23
€ 18,37
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Kavo Parts SBJ-5501
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
SBJ-5501
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
€ 31,79
€ 18,11
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Kavo Parts SBJ-5512
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
SBJ-5512
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
€ 52,43
€ 29,89
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Kavo Parts SBJ-5524
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-5523
SBJ-5524
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-5523 |
€ 73,85
€ 41,36
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Kavo Parts SBJ-5526
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
SBJ-5526
| Hoogte [mm] | 105 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
€ 92,24
€ 51,65
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Fuseekogel Kavo Parts SBJ-5528
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
SBJ-5528
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
€ 130,09
€ 72,85
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
€ 80,79
€ 30,70
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 145,31
€ 61,03
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 76,81
€ 29,96
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 147,00
€ 61,75
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 97,22
€ 41,81
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 146,85
€ 49,92
- -66%
Tijdelijk uitverkocht