Mercedes S Klasse Fuseekogel
Box, M18X1.5, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 74 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 22 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Onder, Vooras, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Onder, Vooras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Componentennummer | BSG 60-310-119 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Onder, Vooras onderaan, BSG 60-310-123
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras onderaan |
| Componentennummer | BSG 60-310-123 |
| Gewicht [kg] | 0 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 41 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5mm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras onderaan
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 18,2 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras onderaan
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts, M14x1.5, Met toebehoren
| Lengte [mm] | 70,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Onder, Roestvrij staal
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts, Onder |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, 39447 01
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 39447 01 |
- -23%
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Vooras links, Onder, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links, Onder, Vooras rechts |
| Diameter [mm] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -57%
Vooras rechts, Vooras links, Onder, Binnen
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder, Binnen |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1:10, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Lengte [mm] | 70,5 |
| Inbouwplaats | Binnen, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras onderaan
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 15,9 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 38 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -47%
M14x1.5
| Lengte [mm] | 56 |
| Breedte [mm] | 56 |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -53%
- -53%
- -59%
- -58%
- -56%
- -57%
Vooras onderaan, Buiten, 116 333 09 27
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Buiten |
| Voor OE nummer | 116 333 09 27 |