Mercedes E Klasse Fuseekogel
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M10x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 41 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5mm, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M14x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5mm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Onder, Vooras, M14x1,5
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras |
| Diameter [mm] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts, M14x1.5, Met toebehoren
| Lengte [mm] | 70,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/6, Rechts onder, Links onder, R-M14×1,5
| Conushelling | 1/6 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,7 |
| Gewicht [kg] | 0,27 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, MM14X1,5R, R10077
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 34,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | R10077 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1:5, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M14X1.5, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 36,6 |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 14 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -32%
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor driehoeksdraagarm
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1/6, Rechts onder, Links onder, R-M14×1,5
| Conushelling | 1/6 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 17,6 |
| Gewicht [kg] | 0,82 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, Binnen
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder, Binnen |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras onderaan
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Onder, Vooras
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,500 |
- -61%
M14x1,5, Onder, Vooras links en rechts
| Buitendiameter 2 [mm] | M14x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Gewicht [kg] | 0,432 |
- -43%
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
- -42%
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Gewicht [kg] | 0,640 |
- -21%
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
- -54%
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
- -44%
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
- -27%
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,500 |
- -37%
M14x1.5
| Lengte [mm] | 38 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -47%
M14 x 1,5 x 25
| Lengte [mm] | 36,6 |
| Breedte [mm] | 36,6 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 x 25 |
- -52%
Onder, Vooras links, Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |