Volvo C30 Dynamo
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 33 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, FR-SIG-S
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | FR-SIG-S, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, 2X B+ Opening, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 6,23 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Type | 2X B+ Opening |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 36,2 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 27,55 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 164,8 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 14,8 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 145,5 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 125 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 30,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20,10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PL57
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,7 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PL57
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -35%
PL137
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL137 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PL57
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL57
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,40 |
| Breedte [mm] | 5,80 |
| Dikte [mm] | 3,80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 61,50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 87,40 |
| Buitendiameter [mm] | 76,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -38%
PL137
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL137 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,6 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,3 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| Laadstroom 150A | |
| Klem M8 | |
| Met vrijlooppoelie | |
| Riemschijf diam.49mm | |
| Draairichting Met de klok mee | |
| Nettogewicht 6.1Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| Laadstroom 150A | |
| Stekker type COM-D (Plug 206) | |
| Nettogewicht 6.8Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| Laadstroom 150A | |
| Stekker type COM-D (Plug 206) | |
| Riemschijf diam.56mm | |
| Met vrijlooppoelie | |
| Klem M8 B+ | |
| Lengte 1 | 36mm |
| Lengte 2 | 74mm |
| Nettogewicht 6.7Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
| Specificatie 3X B+ opening | |
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 120A | |
| Met vrijlooppoelie | |
| Riemschijf diam.53mm | |
| Klem M8 B+ | |
| Stekker type Com/LIN2 (Plug 213) | |
| Lengte 1 | 43mm |
| Lengte 2 | 43mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Lengte 3 | 45mm |
| Nettogewicht 6.22Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -34%
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -32%
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -26%