Volkswagen Multivan Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/LIN2-D
| Nettogewicht [kg] | 7,06 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/LIN2-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Met riemschijf, Met transistorregelaar, Premium
| Schachtdiameter [mm] | 17 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,5 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -55%
Met riemschijf, D+, B-
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 40 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Gewicht [g] | 6610 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | D+, B |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -69%
FG18T079, Met riemschijf, B+
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | FG18T079 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
TG17C066, Met riemschijf, D+
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | TG17C066 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | D+, B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,20 |
- -82%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 15,50 |
| Breedte [mm] | 6,30 |
| Dikte [mm] | 4,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -82%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL61, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B1+(M8),DFM,L |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 197 |
- -65%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | 0124525530 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully, TG11C017
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | TG11C017 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Pulley od 49mm, Lin2i communication, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor fabrikant | Pulley od 49mm |
| Stekkeruitvoering-ID | Lin2i communication |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
PL61
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -26%
PL61
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -42%
PL125
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -32%
PL181
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -40%
PL125
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,6 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -36%
PL181
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -38%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LIN2i, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,35 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN2i |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Pulley OD 49mm, Lin2i communication, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 7,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Voor fabrikant | Pulley OD 49mm |
| Stekkeruitvoering-ID | Lin2i communication |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
PREMIUM LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -60%