Volkswagen Golfariant Dynamo
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 29,3 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 187 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -32%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 30 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,2 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 202 |
- -27%
Luchtgekoeld, Hybride-techniek, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 9,04 |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Dynamo-uitvoering | Hybride-techniek |
| Spanning (Volt) | 48 |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -36%
Luchtgekoeld, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B-
| Nettogewicht [kg] | 9,04 |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Spanning (Volt) | 48 |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 4,60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 16,00 |
| Hoogte [mm] | 13,00 |
- -77%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,20 |
- -82%
05L903026B, Met vrijlooppully, GENUINE, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 05L903026B |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | GENUINE |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -21%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2i T20, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2i T20 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2i T20, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,24 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2i T20 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2i T20, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,05 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2i T20 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 M+
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 M+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,05 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 30 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,3 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 202 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -34%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 38 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 190 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,5 |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 8 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 205 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -65%
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 0125812090 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL08X2, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL08X2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
STANDARD LINE, F000BL08S5, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL08S5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
PREMIUM LINE, F000BL08R7, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL08R7 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
PREMIUM LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Voor OE nummer | 615012 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 48 |
- -65%
STANDARD LINE, TG14C110, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | TG14C110 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE, TG14C143, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | TG14C143 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%