Volkswagen Golf Dynamo
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Vierpunts-bevestiging, 2/DFM, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2/DFM |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Flensbevestiging, 2/DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Flensbevestiging |
| Aantal gaten | 4 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2/DFM |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Zadelbevestiging, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee, li 90
| Bevestigingswijze | Zadelbevestiging |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Dubbele zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -7%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Met vrijlooppully, li 90
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Met vrijlooppully, li 90
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Li 90
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Met vrijlooppully, li 90
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -7%
Met vrijlooppully, li 90
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
LIN2, Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -7%
Met vrijlooppully, li 90
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -7%
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -25%
Li 90
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Met vrijlooppully, li 90
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -7%
LIN2, Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -7%
| Laadstroom [A] | 140 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -7%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0026 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,48 |
- -61%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0026 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,73 |
- -68%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,98 |
- -68%
Met riemschijf, Met transistorregelaar, Premium
| Schachtdiameter [mm] | 17 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,5 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -55%
Met riemschijf, D+, B+
| Ribbenaantal 2 | 7 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 38 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Gewicht [g] | 6500 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | D+, B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -53%
FG18T079, Met riemschijf, B+
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | FG18T079 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
2 jaar garantie
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 6292 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -51%
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 7388 |
- -57%
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 7223 |
- -49%