Volkswagen Caddy Dynamo
SEG New, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Kwaliteit | SEG New |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | SEG New |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Bosch, M8
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | +90 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL61, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B1+(M8),DFM,L |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 197 |
- -65%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | 0124525530 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully, TG11C017
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | TG11C017 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
PL22
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -58%
PL22
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,7 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -43%
Met aansluiting voor toerentalmeter
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,5 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -17%
PL23, met aansluiting voor toerentalmeter
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL23 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,5 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -46%
PL23, met aansluiting voor toerentalmeter
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL23 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -28%
PL22
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -34%
PL23, met aansluiting voor toerentalmeter
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL23 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -31%
PL45
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL45 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -31%
PL23, met aansluiting voor toerentalmeter
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL23 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,6 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -35%
PL61
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -38%
PL61
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -42%
PL180
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -33%
PL86
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL86 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -31%
PL61
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -42%
PL125
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -46%
PL181
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -34%
PL181
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -40%
PL181
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -38%
STANDARD LINE, TG14C110, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | TG14C110 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,7 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | 0124325106 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -62%