×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Mascott Dynamo
Alternator/Dynamo Meat Doria 5515298
B+,B-,L,W, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
5515298
| Laadstroom [A] | 75 |
| Voor OE nummer | 5000725698 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,B-,L,W |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 188,18
€ 188,18
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5520302
23100DB00B, B+,L,S, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
5520302
| Laadstroom [A] | 135 |
| Voor OE nummer | 23100DB00B |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,S |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 264,63
€ 264,63
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 114 701
PL87, met aansluiting voor toerentalmeter
F 032 114 701
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL87 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67,5 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 274,49
€ 200,38
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Power Truck PTC-3142
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
PTC-3142
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
€ 533,67
€ 186,79
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) AS-PL ARC0127
STANDARD LINE
ARC0127
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 120,60 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 38,00 |
€ 62,01
€ 20,46
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00729
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-S;0007, Met vrijlooppully, M8 B+
WAL00729
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 135 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-S |
| 0007 | |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 505,15
€ 505,15
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00777
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00777
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0145 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 419,39
€ 419,39
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01047
L-S;0007, M8 B+
WAL01047
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-S |
| 0007 | |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 439,08
€ 439,08
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01071
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01071
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0145 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 401,72
€ 401,72
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken