×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Fuego Dynamo
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 111082
Draairichting met de klok mee, PL27, Met riemschijf
111082
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 178,00 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL27 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 362,75
€ 126,97
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Beschermkap, alternator/dynamo AS-PL ABEC3003
STANDARD LINE
ABEC3003
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 14,00 |
| Binnendiameter [mm] | 32,00 |
| Buitendiameter [mm] | 34,00 |
€ 4,10
€ 0,98
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS3006
STANDARD LINE
AS3006
| Buitendiameter 1 [mm] | 122,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 100,00 |
€ 126,95
€ 33,01
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL PSX148-157
STANDARD LINE
PSX148-157
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,20 |
€ 17,34
€ 2,25
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,71
€ 23,15
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB3018P
PREMIUM LINE
SB3018P
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
€ 24,26
€ 6,30
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 111 082
PL27
F 032 111 082
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL27 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 183,45
€ 126,58
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01253
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL01253
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 207,37
€ 207,37
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01554
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01554
| Nettogewicht [kg] | 5,69 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 268,50
€ 268,50
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01838
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01838
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0218 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 241,47
€ 241,47
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02246
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL02246
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 317,77
€ 317,77
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02747
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL02747
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 259,93
€ 259,93
Tijdelijk uitverkocht
Bekrachtigingswikkeling, starter AS-PL SF0039
STANDARD LINE
SF0039
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 82,50 |
| Buitendiameter [mm] | 93,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
€ 104,57
€ 36,60
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken