×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Avantime Dynamo
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 113 245
PL55
F 032 113 245
| Laadstroom [A] | 125 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 310,96
€ 208,34
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Stardax STX101819
STX101819
| Laadstroom [A] | 150 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 648,96
€ 227,14
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00055
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-D(Dummy) Plu
WAL00055
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-D(Dummy) Plu | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 259,25
€ 259,25
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00449
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00449
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 300,95
€ 300,95
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01220
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01220
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 482,98
€ 482,98
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken