Renault 5 Dynamo
Draairichting tegen de klok in, R 70, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,32 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Positie / graad | R 70 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / L |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -30%
- -7%
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Enkelvoudige zwaaiarm, li 20
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Positie / graad | Li 20 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Dubbele zwaaiarm, re 60
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Re 60 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Li 38, Dubbele zwaaiarm
| Positie / graad | Li 38 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Draairichting met de klok mee, re 60, Dubbele zwaaiarm
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Re 60 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
PL27, Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Diameter [mm] | 67 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL27 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -22%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -71%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -70%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug3
| Nettogewicht [kg] | 4,56 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,20 |
- -87%
PREMIUM LINE
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
- -74%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 135,00 |
| Buitendiameter [mm] | 79,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -71%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 117,00 |
| Buitendiameter [mm] | 64,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -73%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 b+;L-EX Plug3
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 b+ |
| L-EX Plug3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug3
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,36 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |