×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault 20 Dynamo
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) AS-PL ARD9005
STANDARD LINE
ARD9005
| Spanning (Volt) | 33 |
| Laadstroom [A] | 35 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 5,60
€ 2,13
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS0024
STANDARD LINE
ARS0024
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
€ 1,10
€ 0,46
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS3006
STANDARD LINE
AS3006
| Buitendiameter 1 [mm] | 122,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 100,00 |
€ 126,95
€ 33,01
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB3018P
PREMIUM LINE
SB3018P
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
€ 24,26
€ 6,30
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Bekrachtigingswikkeling, starter AS-PL SF3001
STANDARD LINE
SF3001
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 117,00 |
| Buitendiameter [mm] | 64,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 44,02
€ 11,88
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00857
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL00857
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 271,94
€ 271,94
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01253
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL01253
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 204,66
€ 204,66
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01838
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01838
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0218 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 238,30
€ 238,30
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Mahle Original MG 527
Draairichting met de klok mee, Met riemschijf
MG 527
| Nettogewicht [g] | 4420 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43,0 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 86,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 56,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal riemen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 401,68
€ 196,83
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Kolenborstel, dynamo AS-PL SVX7(BULK)
STANDARD LINE
SVX7(BULK)
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 15,50 |
| Breedte [mm] | 6,30 |
| Dikte [mm] | 4,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 4,03
€ 0,73
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo AS-PL A3007
STANDARD LINE, A13N88, Met riemschijf
A3007
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Voor OE nummer | A13N88 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 395,56
€ 134,49
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken