×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Proton Persona 400 Dynamo
Alternator/Dynamo AS-PL A4041
STANDARD LINE, Met riemschijf
A4041
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 54022232 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 324,76
€ 107,17
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Rotor, generator AS-PL AR9016
STANDARD LINE
AR9016
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 99,50 |
| Lengte 1 [mm] | 143 |
€ 117,54
€ 43,49
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS5021
STANDARD LINE
ARS5021
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 74,8 |
€ 1,91
€ 0,67
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Houder, koolborstel AS-PL SBH9013
STANDARD LINE
SBH9013
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 73,50 |
€ 25,13
€ 6,79
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01558
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01558
| Nettogewicht [kg] | 5,06 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 249,91
€ 249,91
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01884
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ M4 D+ M5 W
WAL01884
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0243 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 B+ M4 D+ M5 W |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 189,90
€ 189,90
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02445
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL02445
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 388,24
€ 388,24
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02579
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL02579
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 382,40
€ 382,40
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02583
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL02583
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 435,98
€ 435,98
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 219121702
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ M4 D+ M5 W
219121702
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0243 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 B+ M4 D+ M5 W |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 326,53
€ 326,53
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken