×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Porsche 968 Dynamo
€ 154,66
€ 154,66
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390341400
Dubbele zwaaiarm, re 60, Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter
944390341400
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Positie / graad | Re 60 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 285,96
€ 285,96
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,78
€ 5,52
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01441
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01441
| Nettogewicht [kg] | 7,03 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 619,18
€ 619,18
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01711
Voor voertuigen met 12V boordspanning
WAL01711
| Nettogewicht [kg] | 6,22 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 408,79
€ 408,79
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02611
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL02611
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 585,23
€ 585,23
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9034140
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, re 60
9034140
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 239,24
€ 239,24
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL SRS0121
STANDARD LINE
SRS0121
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 181,5 |
€ 5,83
€ 1,40
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 211148902
Voor voertuigen met 12V boordspanning
211148902
| Nettogewicht [kg] | 6,22 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 523,41
€ 523,41
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2113421152
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
2113421152
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 724,61
€ 724,61
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 5111011152
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
5111011152
| Nettogewicht [kg] | 7,03 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 1.129,35
€ 1.129,35
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA02628
Voor voertuigen met 12V boordspanning
LRA02628
| Nettogewicht [kg] | 6,22 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 335,17
€ 271,49
- -19%
Tijdelijk uitverkocht