Porsche 911 Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,06 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM PLUG 164
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0240 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM PLUG 164, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, COM PLUG 164
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | COM PLUG 164, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/BSS-D
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0240 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/BSS-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Com/BSS-D Plug 240
| Nettogewicht [kg] | 6,78 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Com/BSS-D Plug 240, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 6,77 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 175 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -51%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -63%
| Lengte [mm] | 179,00 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, L-DFM, PL61, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 184,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-DFM, PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, L-DFM, PL61, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 187,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-DFM, PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL61, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 0121615016 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 50,00 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,75 |
- -77%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 14,00 |
| Binnendiameter [mm] | 32,00 |
| Buitendiameter [mm] | 34,00 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52,30 |
- -65%
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 35 |
| Aantal diodes | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 122,90 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 36,50 |
- -73%
Zadelbevestiging
| Bevestigingswijze | Zadelbevestiging |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -25%
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee, li 60
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Dubbele zwaaiarm, li 60
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 75 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
V-riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -62%
Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -64%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully
| Brutogewicht [g] | 7820 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -23%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 35,1 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 86 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51,8 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 177 |
- -44%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 32,1 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
- -48%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 32,4 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 189 |
- -35%