×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Piaggio Dynamo
Alternator/Dynamo DRI 581102402
Voor voertuigen met 12V boordspanning, IG-L, M6
581102402
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008, IG-L |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 572,89
€ 572,89
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS9057S
STANDARD LINE
ARS9057S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
€ 1,22
€ 0,25
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS6036
STANDARD LINE
AS6036
| Buitendiameter 1 [mm] | 84,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 70,00 |
€ 93,10
€ 32,59
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Houder, koolborstel AS-PL SBH0083(BOSCH)
DISCONTINUED, PREMIUM LINE
SBH0083(BOSCH)
| Voor OE nummer | DISCONTINUED |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 68,00 |
€ 57,43
€ 21,82
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Power Truck PTC-3132
Zonder riemschijf
PTC-3132
| Laadstroom [A] | 40 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
€ 319,75
€ 111,91
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Houder, koolborstel AS-PL SBH0083
STANDARD LINE
SBH0083
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 67,00 |
€ 41,26
€ 16,09
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00787
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL00787
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 300,81
€ 300,81
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01429
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M6 B+
WAL01429
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 333,81
€ 333,81
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01812
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01812
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 283,12
€ 283,12
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02196
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6;IG-L Plug 8
WAL02196
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 |
| IG-L Plug 8 | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 380,64
€ 380,64
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02282
Voor voertuigen met 12V boordspanning
WAL02282
| Nettogewicht [kg] | 3,06 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 354,75
€ 354,75
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03969
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L, Tandriemschijf, M8 B+
WAL03969
| Nettogewicht [kg] | 4,48 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | L |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 424,40
€ 424,40
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken