Peugeot Rifter Dynamo
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 98,00 |
| Lengte 1 [mm] | 152 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 105,30 |
| Lengte 1 [mm] | 155,6 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
+Line Selected Reman, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -78 |
| Kwaliteit | +Line Selected Reman |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Selected Reman |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 1,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 139,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 133,00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 182 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -38%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,4 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 186 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 129 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 182 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,09 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM-D, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | COM-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1-2-2A
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1-2-2A, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
EURO 6.2, voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN 1-2-2A, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 6 |
| Specificatie | EURO 6.2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN 1-2-2A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1-2-2A
| Nettogewicht [kg] | 5,98 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1-2-2A, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 80,00 |
| Binnendiameter [mm] | 36,00 |
| Buitendiameter [mm] | 147,50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 64,5 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter 1 [mm] | 17,70 |
| Dikte [mm] | 7,80 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 37 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 43 |
| Breedte [mm] | 4,80 |
| Dikte [mm] | 6,00 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 83,6 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 56,3 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 17,45 |
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 27,6 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 25,5 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 7,60 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,10 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.