Peugeot RCZ Dynamo
Draairichting met de klok mee, PL132, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, COM, PL129, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 181,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL129 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52,30 |
- -65%
- -79%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 100,55 |
- -77%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 60 |
| Dikte [mm] | 1,60 |
| Breedte [mm] | 57,70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37,00 |
- -78%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 60 |
| Dikte [mm] | 1,60 |
| Breedte [mm] | 57,70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37,00 |
- -78%
Draairichting met de klok mee, PL129, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL129 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, COM, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 135,00 |
| Buitendiameter [mm] | 79,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -71%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully, TG15C135
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | TG15C135 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Com/Bss2 Plug 223
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Com/Bss2 Plug 223, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully, Met riemschijf, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 40 |
PL129
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL129 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -32%
Met vrijlooppully, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,2 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/BSS-D
| Nettogewicht [kg] | 5,12 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/BSS-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 150 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 6915 |
- -66%
2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 466 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
- -44%
5705KG, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 5705KG |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705KQ, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 5705KQ |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 59 |
- -65%
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Nettogewicht [g] | 8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
- -65%
| Laadstroom [A] | 120 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 79 |
Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
2 jaar garantie, Tandriemschijf
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -59%
- -60%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/BSS2-D
| Nettogewicht [kg] | 6,98 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/BSS2-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%