Peugeot Boxer Dynamo
B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 9646065488 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,D+, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 9645907580 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
57054F, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 57054F |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705EV, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 5705EV |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 9622410580 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
57054E, B+,D+,W, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | 57054E |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+,W |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
57052C, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 57052C |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705AE, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 5705AE |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5702G9, B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 97 |
| Voor OE nummer | 5702G9 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
57056Q, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 57056Q |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705HN, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 5705HN |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 6,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 19,00 |
| Hoogte [mm] | 16,00 |
- -74%
PREMIUM LINE
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
- -74%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -30%
PL132
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
STANDARD LINE, A002TV2081ZE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | A002TV2081ZE |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -63%
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 116,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 22,90 |
- -64%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8;LIN 1-Dummy
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 |
| LIN 1-Dummy | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8;COM/LIN1-2-2A
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 |
| COM/LIN1-2-2A | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,53 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,97 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+;M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,79 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
EURO 6.2, voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN 1-2-2A, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 6 |
| Specificatie | EURO 6.2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN 1-2-2A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;LIN 1
| Nettogewicht [kg] | 7,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| LIN 1 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Zonder riemschijf, M8 B+;L-D
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0145 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| L-D | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |