Peugeot Bipper Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 4,99 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10, 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-D Plug 84
| Nettogewicht [kg] | 5,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-D Plug 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Draairichting met de klok mee, PL72, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 180,00 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, L-DFM, PL72, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 162,00 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-DFM, PL72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,4 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, PL55, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 194,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 176,50 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Hoogte [mm] | 23,00 |
| Breedte [mm] | 7,90 |
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -62%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 50,00 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,75 |
- -77%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 18,30 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,00 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 52,5 |
| Dikte [mm] | 1,50 |
| Breedte [mm] | 52,50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37,00 |
- -67%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52,30 |
- -65%
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 5,63 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M5) |
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,34 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / COM |
- -19%
Draairichting met de klok mee, L 40, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 40 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Draairichting met de klok mee, L 40, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 4,81 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 40 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -16%
Draairichting met de klok mee, L 80, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 5,59 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 80 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -30%
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 5,56 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,28 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / COM |
- -19%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf, B+ / W / L / 15 / S
| Gewicht [kg] | 7,818 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -18%
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,042 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -16%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,35 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 28 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf, B+ / W / L / 15 / S
| Gewicht [kg] | 8,35 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf, B+ / W / L / 15 / S
| Gewicht [kg] | 7,45 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf, B+ / W / L / 15 / S
| Gewicht [kg] | 7,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf, B+ / W / L / 15 / S
| Gewicht [kg] | 8,4 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Flensbevestiging, Met vrijlooppully
| Bevestigingswijze | Flensbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%