×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes MB Dynamo
Dynamo / Alternator Meat Doria 5510596G
B+ M8
5510596G
| Laadstroom [A] | 115 |
| Voor OE nummer | 0123500001 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 400,62
€ 400,62
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00386
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
WAL00386
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 254,27
€ 254,27
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01165
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01165
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 398,55
€ 398,55
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01300
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+
WAL01300
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 332,17
€ 332,17
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX101516
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
STX101516
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 343,75
€ 140,94
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9031430
Enkelvoudige zwaaiarm, li 60
9031430
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 133,66
€ 133,66
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9033710
Enkelvoudige zwaaiarm, li 60
9033710
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 994,62
€ 745,96
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9037990
Enkelvoudige zwaaiarm, li 60
9037990
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 45 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 411,88
€ 411,88
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL SRS0091
STANDARD LINE
SRS0091
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 3,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 136,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 129,00 |
€ 3,46
€ 0,59
- -83%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL SRS0170S
STANDARD LINE
SRS0170S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 58,10 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40,60 |
€ 6,20
€ 1,11
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Bosch 1 986 A00 859
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
1 986 A00 859
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 92,1 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8),D+(M5) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 217 |
€ 434,15
€ 356,01
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 968
PL22
F 032 110 968
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 234,66
€ 136,10
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 111 149
F 032 111 149
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 236,48
€ 148,99
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 194
Met aansluiting voor toerentalmeter
F 032 112 194
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 268,75
€ 196,19
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Koolborstel, startmotor AS-PL SB0042P
PREMIUM LINE
SB0042P
| Dikte [mm] | 12,00 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 36,00 |
| Hoogte [mm] | 26,00 |
€ 44,94
€ 15,73
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 225105802
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+
225105802
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 523,78
€ 523,78
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2251181102
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
2251181102
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 700,31
€ 700,31
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V30-13-30720
V30-13-30720
| Laadstroom [A] | 55 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 385,57
€ 385,57
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V30-13-31400
V30-13-31400
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 402,95
€ 402,95
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V30-13-33150
Met riemschijf, Luchtgekoeld, 60° L
V30-13-33150
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 75 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 60° L |
€ 515,53
€ 515,53
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS0025
STANDARD LINE
ARS0025
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 22 |
€ 1,66
€ 0,40
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken