×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Infiniti EX Dynamo
Dynamo / Alternator Bosch 1 986 A01 828
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp
1 986 A01 828
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 38,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 163 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
€ 457,50
€ 388,88
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 116031
Draairichting met de klok mee, L-S-C, PL163, Met vrijlooppully
116031
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 189,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-S-C, PL163 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 899,10
€ 359,64
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo AS-PL A5227
STANDARD LINE, A3TJ1991, Met riemschijf
A5227
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | A3TJ1991 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 657,44
€ 230,11
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Kolenborstel, dynamo AS-PL AB5011P
PREMIUM LINE
AB5011P
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Hoogte [mm] | 23,00 |
| Breedte [mm] | 7,90 |
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 16,72
€ 6,35
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2273311302
Voor voertuigen met 12V boordspanning, C-S-L, Met meervoudige riemschijf, M8 B+
2273311302
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | C-S-L |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 233,30
€ 233,30
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2273311502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-S-C = INVISIG
2273311502
| Nettogewicht [kg] | 6,82 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0324 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-S-C = INVISIG, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 606,19
€ 606,19
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2273321502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-S-C = INVISIG
2273321502
| Nettogewicht [kg] | 6,02 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0324 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-S-C = INVISIG, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 708,08
€ 708,08
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Ackoja A38-13-90078
V-riemschijf
A38-13-90078
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 1.842,52
€ 1.142,36
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Ackoja A38-13-90081
Driepunts-bevestiging, voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, Luchtgekoeld
A38-13-90081
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Klem | B+(M8)/C-L-S |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | -45 ° |
| Lengte [mm] | 81, 39, 13 |
€ 1.279,07
€ 1.279,07
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 031
PL163
F 032 116 031
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL163 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 473,12
€ 274,42
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS5025S
STANDARD LINE
ARS5025S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter 1 [mm] | 27,40 |
€ 7,13
€ 1,50
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken