Citroën Jumpy Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+;COM-D
| Nettogewicht [kg] | 6,61 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 B+ |
| COM-D | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,12 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor startergenerator, voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M8 B+;B+-D-D-LIN-GND
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Nettogewicht [kg] | 8,74 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Dynamo-uitvoering | Voor startergenerator |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| B+-D-D-LIN-GND | |
| Stekkeruitvoering-ID | 0292 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Luchtgekoeld, voor startergenerator, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Nettogewicht [kg] | 8,7 |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Dynamo-uitvoering | Voor startergenerator |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 170 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| B+D-D | |
| Stekkeruitvoering-ID | 0292 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Stekkeruitvoering-ID | 132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,9 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 184 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -39%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -99%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 178 |
- -37%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,8 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,9 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8X1,5) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 178 |
- -29%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -32%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
5705EK, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 5705EK |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
TG15C134, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | TG15C134 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
B+ M8, A12MA1249A2
| Laadstroom [A] | 85 |
| Voor OE nummer | 63321618 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Voor artikelnummer | A12MA1249A2 |
B+,IG,RLO,L,M, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 130 |
| Voor OE nummer | 1042118210 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,IG,RLO,L,M |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
STANDARD LINE, Met vrijlooppully, TG15C135
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | TG15C135 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully, TG15C112
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | TG15C112 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -41%
| Laadstroom [A] | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -34%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -30%
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -38%
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -32%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -33%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -35%
PL72
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -35%
PL129
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL129 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -41%
PL132
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -29%
PL132
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
PL132
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -24%
STANDARD LINE, A002TV2081ZE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | A002TV2081ZE |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Luchtgekoeld, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, B+D-D-Lin2.0-GND
| Nettogewicht [kg] | 8,7 |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Klem | B+D-D-Lin2.0-GND, Pin "30" M8 B+ |
| Stekkeruitvoering-ID | 0292 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -65%