Citroën Grand C4 Spacetourer Dynamo
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -69%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -56%
Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -63%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -22%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 129 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 182 |
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 26,9 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 379 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 181 |
- -46%
- -79%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0313 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,78 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -31%
Met vrijlooppully, LIN, B+ (M8), Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Gatdiameter [mm] | 10,5 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | LIN, B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -6%
Met vrijlooppully, B+ (M8), LIN, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Gatdiameter 2 [mm] | 11 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8), LIN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -12%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, B+-D-D-LIN-GND, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 8,74 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | B+-D-D-LIN-GND, M8 B+ |
| Stekkeruitvoering-ID | 0292 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
TG15C134, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | TG15C134 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
B+,IG,RLO,L,M, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 130 |
| Voor OE nummer | 1042118210 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,IG,RLO,L,M |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -59%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -59%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 190 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -13%
2 jaar garantie, PL132, Met vrijlooppully
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,6 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,4 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 179 |
- -22%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully, TG15C135
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | TG15C135 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
PL132
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -29%
PL132
| Laadstroom [A] | 125 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -35%
PL132
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
PL132
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -24%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 19,7 |
- -82%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 37 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 43 |
| Breedte [mm] | 4,80 |
| Dikte [mm] | 6,00 |
- -77%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 56,3 |
- -74%