Citroën C4 Dynamo
PL72
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,2 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL72
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL129
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL129 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL68
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL68 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1-2-2A
| Nettogewicht [kg] | 5,98 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1-2-2A, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2A, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2A, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L 45, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,24 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 45 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | M8 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LIN1-2-2A, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN1-2-2A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,64 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, TG9B024, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | TG9B024 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, A5TA6392, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | A5TA6392 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5705NR, B+,BSS, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 5705NR |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,BSS |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL72
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -32%
L 80, Vierpunts-bevestiging, voor voertuigen met start/stop, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 9,11 |
| Positie / graad | L 80 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Ruilartikel | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -27%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 27 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,8 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 200 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL68
| Laadstroom [A] | 95 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL68 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully
| Brutogewicht [g] | 5870 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 35 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 109,80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor startergenerator, voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, B+-D-D-LIN-GND
| Nettogewicht [kg] | 8,74 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Dynamo-uitvoering | Voor startergenerator |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | B+-D-D-LIN-GND, M8 B+ |
| Stekkeruitvoering-ID | 0292 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -34%
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -81%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| Laadstroom 95A | |
| Stekker type G-S-L-F (Plug 27) | |
| Nettogewicht 5.15Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -34%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| Laadstroom 85A | |
| Stekker type G-S-L-F (Plug 27) | |
| Nettogewicht 4.6Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 130A | |
| Met meervoudige poelie | |
| Riemschijf diam.57mm | |
| Klem M8 B+ | |
| Stekker type L-FR Plug 279 | |
| Lengte 1 | 44mm |
| Lengte 2 | 44mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Lengte 3 | 57mm |
| Nettogewicht 6.41Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -36%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 150A | |
| Met vrijlooppoelie | |
| Riemschijf diam.49mm | |
| Klem M8 B+ | |
| Stekker type Com/Lin1 PLUG 313 | |
| Lengte 1 | 27mm |
| Lengte 2 | 27mm |
| Boring 1 | 9mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 80mm |
| Dikte/Sterkte 2 | 80mm |
| Lengte 3 | 47mm |
| Nettogewicht 6.3Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -34%
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -17%
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -33%
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |