Chevrolet Dynamo
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor OE nummer | 13579667 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE, 104210-6870, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 170 |
| Voor OE nummer | 104210-6870 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,70 |
| Breedte [mm] | 7,90 |
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -80%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 50,00 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,75 |
- -77%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 18,30 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,00 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 52,5 |
| Dikte [mm] | 1,50 |
| Breedte [mm] | 52,50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37,00 |
- -67%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 39,00 |
| Binnendiameter [mm] | 47,00 |
| Buitendiameter [mm] | 141,50 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 41,00 |
| Binnendiameter [mm] | 47,00 |
| Buitendiameter [mm] | 146,00 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 79,60 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 144,00 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52,30 |
- -65%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -18%
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -35%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -18%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -20%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -22%
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -18%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -28%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Incl. vacuumpomp, M8 B+;L-W PLUG 21
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0021 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Klem | M8 B+ |
| L-W PLUG 21 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,52 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;F-L
| Nettogewicht [kg] | 6,51 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0221 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| F-L | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;IG-L PLUG 97
| Nettogewicht [kg] | 3,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0097 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| IG-L PLUG 97 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,51 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 5,51 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0097 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Incl. vacuumpomp, M8 B+;L-W PLUG 21
| Nettogewicht [kg] | 6,69 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0021 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Klem | M8 B+ |
| L-W PLUG 21 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |